U wilt een afspraak met...

Slim Zoeken

Vanaf vrijdag 19/04/2019 om 22u00 tot zaterdag 20/04/2019 om 12u00 vinden werkzaamheden plaats in ons datacenter. De impact van deze operatie betekent dat EASY online tijdens deze periode niet bereikbaar zal zijn voor jullie. Onze excuses mocht dit ongemakken veroorzaken.
 

Johny Leten
Directeur
011 45 60 62
johny.leten@lwb-info.be

Bregt Vanzonhoven
Commercieel directeur
011 45 60 65
bregt.vanzonhoven@lwb-info.be

Dany Vanzonhoven
Met Pensioen
011 45 60 61
dany.vanzonhoven@lwb-info.be

Dieter Vanlook
Dossierbeheerder & Commercieel medewerker
011 27 93 02
dieter.vanlook@lwb-info.be

Jessie Coonen
Onthaal & Administratie
011 45 60 60
jessie.coonen@lwb-info.be

Manuela Rekkers
Onthaal & Administratie
011 85 88 04
manuela.rekkers@lwb-info.be

Emine Özen
Administratie
011 85 88 07
emine.ozen@lwb-info.be

Jolien Leten
Administratie
011 85 88 03
jolien.leten@lwb-info.be

Cindy Van Sweevelt
Administratie
011 27 93 07
cindy.vansweevelt@lwb-info.be

Marleen Smeulders
Administratie
011 45 60 60
marleen.smeulders@lwb-info.be

Laura Cicirelli
Boekhouding
011 45 60 68
laura.cicirelli@lwb-info.be

Melanie Berger
Dossierbeheerder
011 27 93 0
melanie.berger@lwb-info.be

Rudi Quintens
Dossierbeheerder
011 85 88 02
rudi.quintens@lwb-info.be

Belinda Gabriëls
Dossierbeheerder
011 85 88 05
belinda.gabriels@lwb-info.be

Sara Ganzo
Dossierbeheerder
011 27 93 00
sara.ganzo@lwb-info.be

Christel Leën
Dossierbeheerder
011 45 60 66
christel.leen@lwb-info.be

Melissa Grasso
Dossierbeheerder
011 85 88 01
melissa.grasso@lwb-info.be

Jannick Geuens
Dossierbeheerder
011 45 60 69
jannick.geuens@lwb-info.be

Danny De Schrijver
Dossierbeheerder
011 45 60 63
danny.deschrijver@lwb-info.be

Eveline Thijs
Dossierbeheerder
011 85 88 06
eveline.thijs@lwb-info.be

Wendy Rutten
Dossierbeheerder
011 45 60 64
wendy.rutten@lwb-info.be

Elke Schruers
Dossierbeheerder
011 85 88 08
elke.schruers@lwb-info.be

Sofie Helsen
Dossierbeheerder
011 45 60 67
sofie.helsen@lwb-info.be

Danielle Janssen
Dossierbeheerder
011 27 93 06
danielle.janssen@lwb-info.be

Ruth Wouters
Dossierbeheerder
011 27 93 08
ruth.wouters@lwb-info.be

LWB Logo Bottom

Bedrijfsinformatie

Doelvoetstraat 7
B-3580 Beringen
tel +32 11 45 60 60
fax +32 11 45 38 49
info@lwb-info.be

Social media

linkedin icoonFacebook icoon


KMO small

LWB is een partner van:  SDWORX