U wilt een afspraak met...

Tijdens Lockdown-biz kunt u ons bereiken:

CONTACTLIJST MEDEWERKERS

LWB Beringen


Johny Leten
Directeur
011 45 60 62
johny.leten@lwb-info.be

Diedrik Moës
Sales Manager
011 45 60 65
diedrik.moes@lwb-info.be

Dieter Vanlook
Commercieel medewerker & Dossierbeheerder
011 27 93 02
dieter.vanlook@lwb-info.be

Manuela Rekkers
Onthaal & Administratie
011 85 88 04
manuela.rekkers@lwb-info.be

Jessie Coonen
Onthaal & Administratie
011 45 60 60
jessie.coonen@lwb-info.be

Emine Özen
Administratie
011 85 88 07
emine.ozen@lwb-info.be

LWB Beringen


Jolien Leten
Administratie
011 85 88 03
jolien.leten@lwb-info.be

Cindy Van Sweevelt
RSZ & Administratie
011 85 88 07
cindy.vansweevelt@lwb-info.be

Petra Van Asten
Boekhouding & Administratie
011 27 93 07
petra.vanasten@lwb-info.be

Sara Ganzo
Dossierbeheerder & RSZ
011 85 88 07
sara.ganzo@lwb-info.be

Marleen Smeulders
Administratie
011 45 60 60
marleen.smeulders@lwb-info.be

Erna Ribus
Administratie
011 27 93 09
erna.ribus@lwb-info.be

LWB Beringen


Laura Cicirelli
RSZ & Administratie
011 45 60 68
laura.cicirelli@lwb-info.be

Sabrina Conard
Dossierbeheerder
011 27 93 01
sabrina.conard@lwb-info.be

Rudi Quintens
Dossierbeheerder
011 85 88 02
rudi.quintens@lwb-info.be

Belinda Gabriëls
Dossierbeheerder
011 85 88 05
belinda.gabriels@lwb-info.be

Christel Leën
Dossierbeheerder
011 45 60 66
christel.leen@lwb-info.be

Melissa Grasso
Dossierbeheerder
011 85 88 01
melissa.grasso@lwb-info.be

LWB Beringen


Eveline Thijs
Dossierbeheerder
011 85 88 06
eveline.thijs@lwb-info.be

Wendy Rutten
Dossierbeheerder
011 45 60 64
wendy.rutten@lwb-info.be

Elke Schruers
Dossierbeheerder
011 85 88 08
elke.schruers@lwb-info.be

Sofie Helsen
Dossierbeheerder
011 45 60 67
sofie.helsen@lwb-info.be

Danielle Janssen
Dossierbeheerder
011 27 93 06
danielle.janssen@lwb-info.be

LWB Beringen


Ruth Wouters
Dossierbeheerder
011 27 93 08
ruth.wouters@lwb-info.be

Kelly Geboers
Dossierbeheerder
011 45 60 69
kelly.geboers@lwb-info.be

Leyla Copkayaoglu
Dossierbeheerder
011 27 93 00
leyla.c@lwb-info.be

LWB Dendermonde


Kathleen De Rybel
Directeur
+32 (0)52 40 99 04
kathleen.derybel@lwb-info.be

Els Stoefs
Commercieel medewerker en Dossierbeheerder
+32 (0) 52 40 99 05
els.stoefs@lwb-info.be

Marc Van Ongeval
Stichter SAK en consultant
+32(0)52 22 44 80
marc.vanongeval@lwb-info.be

Anne Van Lierde
Administratie
+32 (0)52 40 99 00
anne.vanlierde@lwb-info.be

Sabrina Verbeelt
Dossierbeheerder
+32 (0)52 40 99 03
sabrina.verbeelt@lwb-info.be

Lien Van Ongeval
Dossierbeheerder
+32 (0)52 40 99 02
lien.vanongeval@lwb-info.be

LWB Dendermonde


Cindy Wylleman
Administratie
+32 (0)52 40 99 08
cindy.wylleman@lwb-info.be

Yentl Vercauteren
Dossierbeheerder
+32 (0)52 40 99 07
yentl.vercauteren@lwb-info.be

Inez Van Driessche
Dossierbeheerder
+32 (0)52 40 99 09
inez.vandriessche@lwb-info.be

Lien De Proft
Dossierbeheerder
+32 (0)52 40 99 06
lien.deproft@lwb-info.be

LWB Logo Bottom

Beringen

Doelvoetstraat 7
B-3580 Beringen
tel +32 11 45 60 60
fax +32 11 45 38 49
info@lwb-info.be

Dendermonde

Noordlaan 81 bus 1
B-9200 Dendermonde
tel +32 52 22 44 80
fax +32 52 22 13 63
info@lwb-info.be

Social media

linkedin icoonFacebook icoon

 

LWB is een partner van:

SDWORX